כל הכלים לחווית למידה בלתי נשכחת

סדנאות סימולציה

בשביל ללמוד לעשות משהו טוב, צריך להתאמן בו כמה שיותר. הלמידה הכי אפקטיבית מתרחשת בהתבוננות והעיבוד שקורה אחרי כל צעד של אימון. זה בדיוק מה שסדנאות הסימולציה שלנו מאפשרות: אימון מציאותי בסיטואציות מורכבות ותהליך של למידה בעקבותיו.
"בַּמָּקום" שמה לעצמה לקדם את עולם הפיתוח הארגוני ופיתוח המנהלים על ידי הכנסה של מרכיב חוויה ואימון בהכשרות ותהליכים ארגוניים. אנו מגיעים אליכם, מבצעים אבחון ובירור של הצרכים, ותופרים מענה ייחודי המותאם למידתכם. כל סדנה אצלינו היא ייחודית וחד פעמית היות והיא משקפת באופן מדויק את הדילמות הייחודיות של כל ארגון, השפה והמאפיינים שלו. בעקבות כך, המשתתפים בסדנאות מקבלים שיקוף ריאליסטי של המציאות בארגון ומסוגלים להתנסות וללמוד באמצעותה באופן מיטבי.  

בפועל, אנו מבצעים אבחון מקדים, ומגיעים לסדנה צוות של מנחה ושחקנים. הסדנאות משלבות קטעים מומחזים והתנסויות חיות של המשתתפים עם השחקנים. אל דאגה, הצוות שלנו מיומן בחימום ושבירת הקרח ובסדנאות שלנו תמיד משתתפים ברצון בסימולציות.

"תגידו, אתם עובדים כאן? איך ידעתם איך הלקוחות שלנו נשמעים?" היא דוגמא לתגובה ספונטנית של משתתף בסיום סדנה של "בַּמָּקום". זה אמיתי, וזה מוחשי ולכן זה מאפשר אימון מדוייק ותהליכי עיבוד ולמידה רלוונטים אשר מתורגמים ליישום מהיר.

צפו בסרטון המסביר על אופן העבודה שלנו:

כל הכלים

לפתרון בעיות יצירתי

סדנאות סימולציה בהתאמה אישית

כל תהליך ארגוני הוא ייחודי לזמן ולמקום שבו הוא מתרחש. בַּמָּקום מתמחה בתפירה של מענה ייחודי לארגון, על ידי רקימה של תהליכים ייחודיים המשלבים מרכיב של חוויה והתנסות המחברים בין רעיונות לבין מימושם במציאות.

סדנאות להכשרת מנהלים

תהליכי הכשרה של מנהלים בדרגים השונים יכולים לשלב בתוכם מרכיב אימוני באמצעות הסימולציות כך שלמנהלים תהיה הזדמנות להתאמן וליישם את המיומנויות שרכשו בהכשרה ובכך למקסם את האפקטיביות שלה.

סדנאות סימולציה למיומנויות בינאישיות

קונפליקטים ושיחות קשות, פיתוח עובדים, משוב והערכה… כל מיומנויות בינאישית מורכבת יכולה לקבל מענה בהדרכה נכונה באמצעות כלי הסימולציה.

הטמעת שינוי ארגוני

כל חזון צריך לפגוש את היום יום הארגוני ולקבל בו ביטוי. סדנאות סימולציה מסייעות לצמצם את הפער בין החלום למציאות בכך שהן מאפשרות אימון והתנסות במצבים מאתגרים שהשינוי מציב, ומאפשרות למשתתפים לחוות ביטויים מוחשיים של התממשות החזון במציאות.

סימולציות למיון תפקידי מפתח

גיוס האדם הנכון לתפקיד הוא תהליך מורכב, יקר ומוגבל ביכולות הניבוי שלו. האפשרות לשלב סימולציה מציאותית בשלב המיון יכולה לסייע באופן משמעותי להעלות את רמת הבטחון בתוצאה שתהליך המיון מייצר.